Klub i taras na eventy

Planujecie zorganizować szkolenie połączone ze spotkaniem integracyjnym bądź bankiet czy event firmowy? Zapraszamy do skorzystania z Klubu Przedsiębiorcy i przylegającego do niego tarasu widokowego.

Przestrzeń dla Ciebie

Klub Przedsiębiorcy to nietuzinkowa przestrzeń, którą zgodnie z potrzebą można zarówno zaaranżować na salę szkoleniową jak i na miejsce integracji i wymiany doświadczeń miedzy innowatorami startupami, inwestorami IOB oraz prywatnym biznesem. Po spotkaniu biznesowym warto przenieść się na wyjątkowy, w pełni wyposażony i jedyny w swoim rodzaju 600 m2 taras z widokiem na panoramę Torunia, który świetnie sprawdzi się zarówno w ciągu dnia jak i wieczorową porą nabierając bardziej eleganckiego charakteru.

Zobacz również

Wirtualny adres

Cowork

Biura serwisowane

Sale spotkań

Biurko dedykowane

Galeria

Toruński Inkubator Technologiczny należy do największej w tej części Europy sieci przedsiębiorców przyszłości tworząc przestrzeń oraz wspierając rozwój biznesu od start upu po wielkie przedsiębiorstwo. Przestrzenie zostały dopracowane, tak, aby zapewnić najwyższy komfort oraz spełniać oczekiwania klientów. W swojej ofercie posiadamy biura prywatne, przestrzenie coworkingowe oraz sale konferencyjne i sale spotkań.

 

Zobacz więcej