O nas

 

Toruński Inkubator Technologiczny to nie tylko przestrzeń, ale też kreatywna społeczność. Wspólne tworzenie sieci biznesowej, która pobudza i wspiera rozwój wielu firm, to nasz cel. Nasza społeczność to gwarancja pozyskania nowych kontaktów i utrzymanie relacje z ludźmi biznesu nie tylko z województwa kujawsko-pomorskiego.

Twoje biuro to również sale do spotkań, szkoleń oraz konferencji na ponad 200 osób.  Mnogość możliwości to przede wszystkim dowolne ustawienie sali, pełne wyposażenie w sprzęt niezbędny w trakcie wydarzenia a także idealna lokalizacja, znajdująca się w samym centrum Torunia. Przygotujemy i zorganizujemy dla Ciebie każde wydarzenie. A dla klientów poszukających niestandardowych rozwiązań o charakterze mniej formalnym proponujemy pomieszczenie Klubu Przedsiębiorcy.

Dzięki rozbudowanemu i różnorodnemu zapleczu konferencyjnemu, a także najwyższym standardom obsługi, z powodzeniem zrealizujemy dla naszego Klienta najbardziej wyszukane pomysły i przedsięwzięcia. 

Pierwsze prawo sukcesu wg. Alberta Barabasiego mówi, że nie tylko ciężka praca, ale też sieci społeczne napędzają sukces. Aby osiągnąć własny, dołącz do naszej społeczności.